Projekt PODZIEL SIĘ SWOJĄ PASJĄ

Stowarzyszenie Przystań wzięło udział w Projekcie „Podziel się swoją pasją”. Celem I etapu projektu (prowadzonego przez PTC i Centrum Wolontariatu) było wykonanie 15 przedmiotów na Charytatywną Aukcję Świateczną przeprowadzaną wśród pracowników ERY. Podopieczni świetlicy wykonali 12 obrazów (Vedic Art) oraz 3 lalki. Prace można było obejrzec na krótkiej wystawie w MOK w Chodakowie (artykuł na temat wystawy na portalu e-sochaczew).

Obejrzyj zdjęcia z projektu2009 konkurs pasja

Filmik podsumowujący realizację projektu:

W imieniu Lidera Projektu, dziękuję autorom: tekstu (p.Ryszardowi Kunce), muzyki (p.Michałowi Wójcickiemu) i wykonawcom (p. Alicji Janosz oraz p.Szymonowi Wydrze) za zgodę na nieodpłatne wykorzystanie utworu „To co w nas ukryte” jako tła muzycznego do naszego filmu

Link do youtube:
wersja angielska filmu

II etap projektu, to złożenie przez organizację wniosku o grant na zajęcia edukacyjno rozwojowe, które będą miały miejsce od lutego do końca czerwca. Wysokość dotacji będzie znana wkrótce.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s