Wręczenie symbolicznego czeku dla Stowarzyszenia. Wizyta w PTC

Uroczyste zakończenie aukcji charytatywnej „Podziel się swoją pasją” odbyło się 22 lutego 2010 roku w siedzibie Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. Prezes firmy p. Klaus Hartmann wręczył liderom projektów i wolontariuszom z PTC pamiątkowe dyplomy.
Przedstawiciele organizacji odebrali też symboliczne czeki. Miło nam poinformowac,że Przystań otrzymała najwyższą dotację przyznaną przez Komisję (21 000zł). Dotacja uzyskana była na podstawie złożonego wniosku grantowego. Wniosek naszego Stowarzyszenia przewiduje organizację wielu zajęć edukacyjnych dla podopiecznych świetlicy (m.in warsztaty malarskie, teatralne, filmowe, bebniarskie, z choreoterapii itp) Zajęcia te będą odbywały się na KLEKSIE do końca czerwca 2010 roku.
Suma grantu została powiększona o nagrodę w wysokości 2000 zł na cele statutowe. Nagroda ta została przyznana za najlepszy reportaż filmowy z projektu. Film można obejrzeć na naszych stronach.
Uroczystość w PTC połączyliśmy z wycieczką naszych podopiecznych. Zwiedziliśmy Centrum Obsługi Klienta (HOT LINE) i Centrum Zarządzania Siecią. Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały pamiatkowe gadzety firmowe
Kilka fotek z uroczystego zakończenia projektu


2010 wizyta w PTC
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s