„Polubić siebie” – nowy program w Świetlicy KLEKS

Od 11 czerwca do końca listopada tego roku Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym „Przystań” realizuje w Świetlicy „KLEKS” program „Polubić siebie” , który współfinansowany  jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Program obejmuje zajęcia profilaktyczno- edukacyjno- socjoterapeutyczne, choreoterapeutyczne, rękodzielnicze z elementami recyklingu, aerobic, indywidualne zajęcia logopedyczne, a także biwak rekreacyjno-sportowy.

W związku z 60 rocznicą śmierci Juliana Tuwima rok 2013 ogłoszono jego rokiem – i między innymi dlatego w ramach projektu przygotowywane jest przedstawienie, pt. „Cudowna i zabawna kraina Juliana Tuwima”.

Z Samorządu Województwa Mazowieckiego uzyskaliśmy także środki na dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych i materiałów edukacyjnych dla naszych podopiecznych.

Wydarzeniem wieńczącym projekt będzie wystawa prac dzieci z zajęć rękodzielniczych z elementami recyklingu oraz prezentacja przedstawienia, na które już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszamy. O miejscu i terminie poinformujemy pod koniec października. Korzystając z okazji wszystkim życzymy udanych wakacji.       

 Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

     mazowsze

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: